На Тальнівщині вандали зіпсували Меморіальний комплекс

На Тальнівщині вандали зіпсували Меморіальний комплекс

У Тальному від рук вандалів постраждав Меморіальний комплекс «Пагорб Слави». Про це пише «Рідний край».

Факти вандалізму виявлені 15 квітня. На території Меморіального комплексу зруйнований квітник, знесені бетонні плити підпірної стіни. Руйнівники, думаючи, що монумент зварений із міді і являє собою велику матеріальну цінність, пошкодили постамент пам’ятника з метою здачі уламків на металобрухт.

На розчарування вандалів, основа пам’ятника покрита жерстю з надзвичайно тонким шаром мідного напилення та не користується попитом у збирачів металу.

Раніше була здійснена руйнація і на території культурно-оздоровчого комплексу “Співоче поле”. Там була пошкоджена дерев’яна лавочка і на дитячому майданчику три фанерних стільці, вирвано з місця та ушкоджено частину дерев’яної конструкції пісочниці, вирвано п’ять урн для сміття, пошкоджено накриття трибун на футбольному полі зі штучним покриттям, спущено та частково зірвано прапор України на флагштоку. Фанерний макет літака та дерев’яна частина з металевими поручнями від гойдалки взагалі були відсутні. Робоча група, до якої входили працівники сектору та відділу жилово-комунального та внутрішнього господарства Тальнівської міської ради 11.04.2019р. склали акт обстеження з місця події та оцінили суму збитків, яка складає 4063, 68грн. Винні особи знайдені, даним фактом зайнялося Тальнівський ВП Звенигородського ВП ГУНП в Черкаській області.

Залиште коментар