На Тальнівщині вітали з професійним святом працівників соцсфери

На Тальнівщині вітали з професійним святом працівників соцсфери

З нагоди Дня працівників соціальної сфери у  Тальнівській районній раді провели урочистості й нагородили кращих соцпрацівників.

У заходах взяли участь голова районної ради Валентина Любомська, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак, заступник міського голови Віталій Марченко. Також були присутні керівники управлінь і установ району, працівники і ветерани соціальної сфери. Про це повідомили в Черкаській обласній раді.

Голова районної ради Валентина Любомська, вітаючи працівників соціальної сфери з професійним святом, зазначила:

«Кажуть, добро повертається до людини сторицею. Про це, як ніхто, знають працівники соціальної сфери. Ви покликані допомагати, нести в світ милосердя. Ви даруєте людям надію на краще, вчасно подаючи руку допомоги тим, хто цього найбільше потребує. Для багатьох з вас слова Івана Франка: «Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим», – стали сенсом життя».

Разом із заступником голови райдержадміністрації Тетяною Півторак голова районної ради вручила Почесну грамоту Черкаської обласної державної адміністрації заступнику начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Вікторії Захарчук, Почесну грамоту Черкаського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді фахівцю соціальної роботи І категорії районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Надії Нетребко, Почесну грамоту Тальнівської районної державної адміністрації і районної ради – заступнику начальника відділу з питань соціального захисту райдержадміністрації Ігорю Кибаленку, заступнику начальника відділу з питань соцзахисту окремих категорій громадян Олександру Бондаренку, провідному фахівцю із соціальної роботи відділення соціальної допомоги на дому терцентру Людмилі Нечипоренко, соціальному робітнику (с. Романівка) Надії Ткач, провідному спеціалісту відділу соціальних допомог управління Олені Харевич, медичній сестрі центру соціальної реабілітації для дітей-інвалідів Тетяні Скіченко та вчителю-реабілітологу центру Тетяні Сенько.

Вітали зі святом присутніх і солісти районного будинку культури Тетяна Вовк та Євгенія Осіяненко.

До привітання долучились та вручили подяки і грамоти заступник міського голови об’єднаної територіальної громади Віталій Марченко, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, депутат районної ради Тетяна Маринченко та директор районного територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Сергій Шпичак.

Залиште коментар