На Уманщині “трусять” перевізників: понад 80 автобусів перевірено

На Уманщині “трусять” перевізників: понад 80 автобусів перевірено

Поліцейські провели профілактичні заходи, спрямовані на виявлення порушень перевізниками. За фактами виявлених порушень складено адміністративні матеріали.

Про це повідомив сектор комунікації поліції Черкаської області.

На території України триває операція під умовною назвою «Перевізник». Під час операції працівники поліції здійснюють перевірку перевізників, технічний стан транспортних засобів, справність аварійних виходів та розташування місць для сидіння пасажирів.

З початку операції уманські поліцейські перевірили 81 автобус та склали 9 адміністративних матеріалів.

Під час проведення перевірок були виявлені такі порушення: керування водієм транспортним засобом, який використовується для надання послуг з перевезення пасажирів, що має несправності, або технічний стан і обладнання якого не відповідають вимогам стандартів, правил дорожнього руху і технічної експлуатації, порушення учасниками дорожнього руху правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна, відхилення від визначеного маршруту руху, порушення правил посадки, висадки пасажирів, правил зупинки та стоянки.

Прочитайте ще:

Залиште коментар