На вечір аргентинського танго запрошують черкащан

На вечір аргентинського танго запрошують черкащан

Всесвітній День аргентинського танго відзначається 11 грудня. І на честь цього свята краєзнавчий музей запрошує на Вечір старовинного українського танго, інформує “Ільдана“.

Одним з авторів танго з українською лірикою є Богдан Весоловський.
Без танго, фокстротів та вальсів Бонді не обходилися українські вечорниці у Львові та інших містечках в 30-х роках минулого сторіччя. Відоме танго «Прийде ще час» було написане Богданом у віці 22 років. А танго «Лети,тужлива пісне..» стала славнем українських емігрантів у Канаді.
Богдан Весоловський залишив нам у спадок майже 130 пісень.
Під час нашого вечора ми послухаємо самі відомі та улюблені багатьма пісні композитора-пісняра у виконанні прекрасної вокалістки, унікального сопрано, Олени Лютаревич-Марченко. Олена – солістка черкаської обласної філармонії. В її репертуарі безліч класичних творів, складних арій. Для нас Олена заспіває старовинне українське танго під акомпанемент Олени Бєлкіної.

Окремо хочемо розповісти про місце проведення заходу. На другому поверсі нашого музею є зала, присвячена історії Черкас кінця 19 – початку 20-го сторіччя. Атмосфера, що панувала в той час, експонати – все це підкреслить основний настрій події. Оживе старовинний рояль…

І як же вечір танго без танців?!
Щоб відчути особливий настрій танго – для нас танцюють викладач школи танго Віта Кулик та Довгань Олександр.
Для тих, хто має бажання освоїти деякі па в танго – викладач школи танго та автор проекту «Вуличні танці», разом з Вітою Кулик пропонують не відкладати на «колись», і почати одразу під час заходу!

Інформацію щодо придбання квитків можна отримати за номерами: 067 471 77 73 та 050 313 75 05.
Викладач танго та автор «Вуличних танців» Вікторія Духота.

Залиште коментар