На вулиці Новопречистенській  з’явився тротуар, на який черкасці чекали майже 30 років

На вулиці Новопречистенській  з’явився тротуар, на який черкасці чекали майже 30 років

Широкий тротуар з плитки нещодавно закінчили викладати на вулиці Новопречистенській від вулиці Надпільної до Благовісної. Раніше, за словами мешканців сусідніх будинків, тут тротуару не було взагалі. Люди змушені були або місити грязюку, або йти по проїзній частині вулиці.

Вдячні черкасці нині збирають підписи, щоб подякувати депутатові міської ради Григорію Кузьменку, за сприяння якого було обладнано це довгоочікуване чудо цивілізації.

«Справа в тому, що коли наш будинок здавався в експлуатацію, а це було 29 років тому, тротуар не облаштували взагалі. Люди поступово втрамбували стежку й так ходили. Коли моква, доводилася або місити грязюку, або виходити на дорогу, ризикуючи втрапити під автомобіль чи бути ним облитим з ніг до голови», – розповідає старший цього будинку Віктор Худенко.

На відміну від депутатів попередніх скликань, Григорій Кузьменко не лише пообіцяв вирішити проблему, а й дотримав слова. Для жителів його округу – це справжнє диво, що після виборів депутат не пропав, а ще раз зібрав голів ОСББ та старших будинків, конкретизував задачі та почав послідовно втілювати їх в життя.

Хваляться встановленим нещодавно ігровим комплексом та спортивними тренажерами, виробництва ПАТ «АЗОТ» і мешканці сусіднього будинку за адресою Новопречистенська, 65.  До кінця року тут також планують встановити чотири лавочки, карусель і пісочницю. Тепер погуляти в цей двір сходяться дітки зі всіх сусідніх будинків.

За неповних два роки виконано чимало справ: обрізка та знесення аварійних дерев, облаштування прибудинкових територій будинків, відновлення освітлення тощо.

«Те, що зараз робиться, не лише моя заслуга, це робота всієї нашої команди на чолі з мером міста Анатолієм Бондаренком, справжнім господарником, який зумів налагодити роботу й зараз робить все можливе, щоб не збавляти темпи. Якщо будемо кожен рік покращувати інфраструктуру міста, розвивати його, вже за кілька років жителі Черкас побачать наскільки разюче зміниться місто, і нам буде чим пишатися», – зазначив Григорій Кузьменко.

Прочитайте ще:

Залиште коментар