Після зйомок передачі собачка-даішниця з Черкас повернулася на старе місце: ні будки, ні нашийника

Після зйомок передачі собачка-даішниця з Черкас повернулася на старе місце: ні будки, ні нашийника

Навели марафет, подарували будку та річний запас корму – так закінчилося телевізійне шоу “Сюрприз, сюрприз!” для героїні випуску собачки-“даішниці”. Прозвали її так за багаторічне чергування на одному із перехресть у Черкасах.

Після виходу програми в ефір долею чотирилапої зацікавилося чимало небайдужих містян. Частина з них вже навіть збирає кошти на “пенсійне” утримання собачки, інформує vikka.ua.

“Я проживаю в тому районі і бачу цю собачку кілька разів на день, іноді підгодовую. Сьогодні вранці цю тему обговорювали майже всі перехожі. Ніхто не бачив навіть нашийника, не те що будку та волонтера з кормом. Спить собачка під ларьком на зупинці”, – занепокоєно розповідає про “даішницю” містянка Людмила Терещенко.

Як зазначає керівник Черкаського обласного клубу службового собаківництва Наталія Кривоколінська, програму знімали ще у травні. Після Києва собачка повернулася на своє звичне місце на перехресті. Волонтери вже навіть полишили спроби забрати її з вулиці, бо вона все одно тікає.

“На наступний день після зйомок нашийник, який подарувала Маша Єфросиніна, із собаки зняли. Дівчата-волонтерки хотіли встановити будку, та їм не дозволили владці. Будку довелося передати у притулок. Дівчата щодня підгодовують собаку. Тут проблем немає, бо ще лікар на огляді зауважив, що їй варто було б схуднути”, – додає Наталія Кривоколінська.

Доля собачки зачепила багатьох небайдужих. У зв’язку із цим, волонтерка Ірина Сабалдаш придумала вихід, як допомогти “даішниці”.

“Після довгих роздумів, прийшли ось до якого рішення: потрібно її забирати звідти, поки не пізно. Поки не сталася біда з нею або з кимось через неї. Те, над чим посміявся канал СТБ зі своїм сюрпризом, абсолютно не смішно! Можна довго говорити, обговорювати, тільки одне ясно, що такого бути не повинно, щоб собака вискакувала під колеса машин”, – пише у Facebook пані Ірина.

Вона пропонує такий варіант: собачку оформити на платну перетримку. У притулку у Соснівці є всі умови: будочка із сіном, каша рисова із м’ясом, прогулянки у дворі та лісі. Це буде коштувати півтори тисячі в місяць.

“Зараз хочемо сформувати групу фінкураторів, хто згоден стабільно жертвувати нехай навіть невелику суму, яка піде на пенсію собачці. Досить їй вже там постовим стояти”, – додає волонтерка.

Прочитайте ще:

Залиште коментар