На закордонні паспорти черкщани змушені чекати більше місяця

На закордонні паспорти черкщани змушені чекати більше місяця

Понад місяць доводиться чекати громадянам, аби отримати свій закордонний паспорт, скаржаться черкащани. Якщо документ оформлювали в терміновому порядку, то затримка дещо менша – близько двох тижнів. Причиною зволікань в міграційні службі називають великий попит на отримання паспортів для виїзду за кордон. І хоча нині ажіотаж спав, отримати документ вчасно поки неможливо, інформує ЧСН.

Зранку в коридорах головного управління міграційної служби в Черкаській області на прийом чекають п’ятеро осіб. Четверо подають документи на оформлення паспорту і тільки Тетяна Костенко з Хуторів прийшла його забирати. Чекала довше за обіцяне, втім і поспішати їй поки нікуди. Зробити паспорт вмовили діти, які звуть маму на відпочинок.

Отримати готові документи громадяни найбільше прагнули в літній період, розповідає головний спеціаліст зі зв’язків з громадськістю та взаємодії зі ЗМІ Ірина Єршова. Відтак здебільшого оформляли його в терміновому порядку.

Більше двох тисяч паспортів нині чекають на своїх власників. Вони ж забирати свої документи з невідомих причин не поспішають. Тоді як зберігати в міграційній службі їх можуть не більше року. Вартість оформлення біометричного паспорту не змінилась.

Аби не губитися в здогадках, в управлінні рекомендують зайти на офіційний сайт міграційної служби, і за допомогою електронного сервісу перевірити стан оформлення та друку свого документу.

Прочитайте ще:

Залиште коментар