На Жашківщині продовжують ремонтувати трасу Київ-Одеса

На Жашківщині продовжують ремонтувати трасу Київ-Одеса

Продовжуються роботи з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення М-05 Київ-Одеса на ділянці у Жашківському районі.

Про це інформує пресслужба Служби автомобільних доріг у Черкаській області.

Поточний середній ремонт ділянки автодороги М-05, протяжністю 4,3 км, проводиться у Жашківському районі від кордону з Київською областю у напрямку Умані.

Ремонтні роботи продовжуються на лівому проїзду автодороги М-05 Київ-Одеса. На час проведення ремонтних робіт рух транспорту лівим проїздом закрито, рух здійснюється по правому проїзду, який цього року вже відремонтовано, у реверсному режимі.

На ділянці автодороги М-05 Київ-Одеса закінчуються роботи із влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття, влаштовується дренуючий шар з піску на розподільчій смузі, проводяться роботи зі встановлення бортового каменя. На двох мостах на автодорозі проводяться роботи із влаштування деформаційних швів та гідроізоляції.

Проектом ремонтних робіт передбачено: фрезерування асфальтобетонного покриття, улаштування шару із суміші фрезерованого матеріалу обробленого в’яжучим (СФОВ), улаштування вирівнюючого шару та верхнього шару з щебенево-мастикового асфальтобетону ЩМА -20. Також буде встановлено бортовий камінь, бар’єрне огородження, дорожні знаки, відремонтовано шляхопроводи, укріплено узбіччя засівом трав та нанесено сучасну горизонтальну розмітку.

Технічний нагляд за якістю проведення ремонтних робіт здійснюють спеціалісти Відділу якості, технічного контролю та нових технологій і Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП «Дорожній контроль якості».

Дорожнє покриття по всій протяжності автодороги М-05 Київ-Одеса цієї весни опинилося у неналежному стані через багато факторів, які не залежать від дорожників. Внаслідок тривалої експлуатації, через недостатність фінансування дорожньої галузі протягом останніх десятиріч, порушення міжремонтних термінів, інтенсивний рух великовагового транспорту та понаднормове завантаження вантажівок, що їздять цим маршрутом, дорожнє покриття автодороги М-05 Київ-Одеса зазнало значних руйнувань і потребує ремонтних робіт.

Залиште коментар