На ЗНО з історії України одного абітурієнта вивели через наявність у нього мобільника

На ЗНО з історії України одного абітурієнта вивели через наявність у нього мобільника

Результати проведення ДПА у формі ЗНО з біології (04.06.2018) та історії України (06.06.2018) у Черкаській області оприлюднив начальник управління освіти Черкаської ОДА Валерій Данилевський на своїй сторінці у ФБ.

4 та 6 червня 2018 року проведено державну підсумкову атестацію з біології та історії України (відповідно) у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Для проходження тестування з біології в області зареєструвалося 2 799 осіб (2 362 – випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти, 299 випускників минулих років, 138 учнів (студентів) закладів професійної (професійно-технічної) та вищої освіти); з історії України – 5 000 осіб, з них 4 409 випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти, 385 випускників минулих років й 205 учнів (студентів) закладів професійної (професійно-технічної) та вищої освіти.


На зовнішньому незалежному оцінюванні з біології та історії України явка учасників становила 96%.


Під час проведення ЗНО з біології в області працювало 11 пунктів, з історії – 19. Протягом тестування для всіх учасників були створені належні умови.


З метою успішного проведення ЗНО з біології було залучено 468 педагогічних і науково-педагогічних працівників загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладів області, з історії – 839. Крім того, за дотриманням процедури тестування спостерігав 31 представник громадських організацій та батьківських комітетів.


Прикро, що під час тестування з історії України одного абітурієнта було вилучено з пункту проведення ЗНО через наявність у нього мобільного телефона.

Залиште коментар