На Золотоніщині судитимуть чоловіка, який не платив аліменти на доньку

На Золотоніщині судитимуть чоловіка, який не платив аліменти на доньку

Слідчим відділом Золотоніського ВП ГУ НП в Черкаській області завершено  досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 164 КК України, а саме злісне ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дітей (аліментів).

Про це повідомила Золотоніська місцева прокуратура.

В ході досудового розслідування встановлено, що 39-річний чоловік має одну неповнолітню доньку та згідно рішення Золотоніського  міськрайоного  суду зобов’язаний сплачувати аліменти на користь неї в розмірі ¼  частини  заробітної плати, але не менше 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Однак, чоловік, діючи умисно, злісно ухиляючись від сплати  аліментів, працюючи на тимчасових роботах та отримуючи певні кошти, не сплачував аліменти та не надавав жодної матеріалів допомоги на утримання доньки, крім цього на облік  до Золотоніського міськрайонного центру зайнятості не ставав, в результаті чого згідно  заборгованість по аліментам становить – 38 230,59 гривень.

 

28.12.2017 обвинувальний акт направлено до Золотоніського міськрайонного суду, чоловіку загрожує покарання у вигляді громадських робіт на строк від вісімдесяти до ста двадцяти годин або арешту на строк до трьох місяців, або обмеження волі на строк до двох років.

Залиште коментар