На Золотоніщині зарибнили Кременчуцьке водосховище

На Золотоніщині зарибнили Кременчуцьке водосховище

Щороку Державна екологічна інспекція у Черкаській області разом із небайдужими представниками громадськості та підприємствами організовує зариблення Кременчуцького водосховища цінними видами риб, які сприяють очищенню води від синьо-зелених водоростей. Про це із посиланням на Державну екологічну інспекцію в Черкаській області повідомляють Новини Черкас.

Минулого року за ініціативи Державної екологічної інспекції у Черкаській області та за підтримки голови Черкаської обласної державної адміністрації Ю.О. Ткаченка відбулося зариблення Кременчуцького водосховища в мікрорайоні Дахнівка. Коштом підприємців було придбано чотири тонни малька товстолоба білого. А в районі села Кедина Гора за кошти ПАТ «Золотоніський маслоробний комбінат» відбулось зариблення товстолобом білим в кількості 1 тонни.

Також днями в адміністративних межах села Коробівка Золотоніського району за підтримки громадських інспекторів з охорони довкілля Черкаської області організовано чергове зариблення Кременчуцького водосховища товстолобом білим в кількості 500 кг, короп — 400 кг, білий амур-100 кг.

Залиште коментар