8 тисяч безробітних Черкащини пройшли професійне навчання

8 тисяч безробітних Черкащини пройшли професійне навчання

Торік 8 тисяч безробітних жителів регіону пройшли професійне навчання. Понад 36 тис. вакансій надійшло від роботодавців регіону протягом 2016 року. З них майже 60 % за робітничими професіями, пише Діловий регіон. 

8 тисяч безробітних Черкащини пройшли професійне навчання

Організацію та проведення професійного навчання містян під кадрові замовлення роботодавців проводять в області, повідомляє Черкаський обласний центр зайнятості. Загалом професійно-технічна освіта області відповідає потребам роботодавців.

У регіоні стабільно існує попит на професії – швачка, перукар, слюсар, електрогазозварник, водій, тракторист, працівник підприємства сфери торгівлі та громадського харчування, оператор котельні. Торік від роботодавців регіону надійшло понад 36 тис. вакансій. З них майже 60 % за робітничими професіями.

Протягом 2016 року 8 тисяч безробітних жителів Черкащини пройшли професійне навчання. Для організації такого навчання безробітних обласна служба зайнятості співпрацює не лише з навчальними закладами регіону та роботодавцями. Заклад також використовує можливості центрів професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Прочитайте ще:

Залиште коментар