На Золотоніщині упіймали рибних браконьєрів

На Золотоніщині упіймали рибних браконьєрів

Держекоінспектори разом з поліцейськими водного патруля продовжують розчищати Кременчуцьке водосховище від браконьєрський сіток. Про це повідомив начальник управління екологічного нагляду у Черкаській області Олександр Позняков.

В ході проведення природоохоронного рейду спеціалістами Держекоінспекції Центрального округу спільно з поліцейськими водного патруля Управління патрульної поліції в Черкаській області на Кремечуцькому водосховищі в районі урочища “Кабанівське” ( адміністративні межі Коробівської сільської ради Золотоніського району) виявлено незаконно встановлені браконьєрами 23 сітки загальною довжиною близько 1,5 км вічком 40х40мм, 45х45мм, 50х50мм. В сітках знаходилась риба видів: Плітка 537 шт., Плоскирка 30 шт., Карась 26 шт., Окунь 12 шт., Лящ 1 шт., Синець 6 шт., Краснопірка 8 шт. Внаслідок незаконного вилову водних живих ресурсів державі завдана шкода склала 48 тисяч 535 грн.

З метою встановлення осіб причетних до незаконного вилову риби на місце події викликана слідчо-оперативна група Золотоніського відділу поліції ГУНП в Черкаській області, які вилучили знаряддя лову для проведення подальших слідчих дій. Риба здана під реалізацію до рибоприймального пункту, після чого гроші перераховуються до державного бюджету.

Вирішується питання про порушення кримінального провадження за ознаками статті 249 КК України (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом).

Залиште коментар