Начальника архітектурно-будівельного контролю ЧМР затримали на хабарі

Начальника архітектурно-будівельного контролю ЧМР затримали на хабарі

4 серпня працівники Генеральної прокуратури України та СБУ затримали начальника управління державного архітектурно-будівельного контролю Черкаської міськради за результатами вимагання та одержання хабара у розмірі 40 тис. грн від підприємця за невжиття заходів щодо проведення додаткової перевірки дотримання вимог законодавства при введенні об’єктів реконструкції в експлуатацію. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Управління зв’язків з громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

На теперішній час вирішуються питання щодо складання підозри затриманому за ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою у великому розмірі або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням неправомірної вигоди), клопотання до суду про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, встановлення інших можливих співучасників та їхнього затримання, збору та фіксації доказів.

Довідково: санкція ч. 3 ст. 368 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Прочитайте ще:

Залиште коментар