Найбільшк інвестицій Черащини спрямовано в матеріальні активи

Найбільшк інвестицій Черащини спрямовано в матеріальні активи

У січні–березні 2017р. підприємствами та організаціями області за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 1270,8 млн грн капітальних інвестицій, що становить 2,0% загальнодержавних вкладень. Про це повідомляє ГУ статистики у Черкащини. 

У розрахунку на одну особу освоєно 1030,3 грн капітальних інвестицій.

Найвагомішу частку капітальних інвестицій (99,7% загального обсягу) спрямовано в матеріальні активи, з яких витрати у машини, обладнання, інвентар та транспортні засоби становили 68,8% усіх інвестицій, у будівлі та споруди – 27,6%. У житлове будівництво інвестовано 207,7 млн грн (16,4% від загального обсягу).

Основним джерелом фінансування інвестицій залишаються власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно 80,5% (1023,2 млн грн) усіх інвестицій області. За рахунок коштів з державного та місцевого бюджетів освоєно 4,2% капітальних інвестицій, населенням на будівництво житла інвестовано 8,0%.

Найбільш активно освоювались капітальні інвестиції підприємствами м.Черкаси, де використано 399,0 млн грн, це становить 31,4% усіх інвестицій області.

Серед видів діяльності найбільшу частку (42,9%) усіх капітальних інвестицій було освоєно підприємствами сільського, лісового та рибного господарства. Підприємствами промисловості вкладено 23,3% загальнообласного обсягу капітальних інвестицій

Залиште коментар