Пляжний сезон у Черкасах відкриють вчасно

Пляжний сезон у Черкасах відкриють вчасно

Пляжі міста Черкас готові до початку купального сезону. Про це на засіданні міської ради повідомив заступник директора комунального підприємства «Дирекція парків» Олексій Мельник.

«На сьогодні в м. Черкаси є три комунальні пляжі: Соснівський (перша та друга черга), Смілянський та Пушкінський. Ми провели підготовку до пляжного сезону на всіх цих пляжах. Зокрема, зробили дослідження піску та води, перевірили дно, прибрали сухі дерева, очистили пісок від сміття. Також ми підготували сезонно-рятувальні пости та роздягальні. Зробили все можливе, для комфортного відпочинку черкасців та гостей міста», – зазначив пан Олексій.

Найбільшу увагу приділили ремонту та оснащенню пляжу Пушкінський. На його території влаштовано пішохідні доріжки, зроблено тенти. Також працівники провели заглиблення дна. Планують встановити дитячий майданчик.

Стан Смілянського пляжу ще потребує доопрацювання. Потрібно провести очищення русла річки, щоб запобігти цвітінню та заростанню дна.

Соснівський пляж готовий для відпочинку. Черкаська міська аварійна служба провела обстеження дна. Завдяки роботі водолазної служби дно було очищене від скла та повалених дерев.

На відміну від комунальних, приватні пляжі не всі готові до відкриття. Пляж «Бочка» пройшов обстеження водолазної служби, тому відпочинок на ньому дозволено. «Рів’єра» та «Живчик» потрібного огляду не мають, тому начальник міського відділу ДСНС Андрій Хижняк пропонує встановити на їх території таблички «Купатись заборонено».

«Жоден з пляжів міста не має паспорта, тому запевняти, що вони готові до відкриття не можна. Для цього необхідно провести, у відповідності до законодавства, розпорядження де зазначаються назви пляжів та територію, яку вони займають і висвітлити цю інформацію на сайті, щоб люди знали де безпечно відпочивати» , – зазначає Андрій Хижняк .

                            Марина Малука

Залиште коментар