Найвищу в Україні рентабельність показали лісгоспи Черкащини

Найвищу в Україні рентабельність показали лісгоспи Черкащини

За 9 місяців цього року лісгоспи Черкаського ОУЛМГ отримали чистого прибутку 63,2 мільйони гривень. Рентабельність їхньої діяльності становить 11,8% – це найвищий показник по Україні серед інших лісогосподарських управлінь. Про це повідомили у ході розширеного засідання колегії обласного управління лісового та мисливського господарства під головуванням Олександра Дзюбенка.

Начальник управління Олександр Дзюбенко наголосив, що необхідно продовжувати працювати у заданому темпі, адже досягнуті результати роботи та основні господарсько-фінансові показники сприяють успішному завершенню року.

Загалом з початку року лісгоспами сплачено до зведеного бюджету 210,3 мільйони гривень податків і зборів, єдиного соціального внеску 41 мільйон гривень. Загальна сума сплачених податків, зборів та обов’язкових платежів складає 47% від отриманого чистого доходу від реалізації продукції. Лідируючі позиції займають держілсгоспи й у загальногалузевому рейтингу заробітних плат працівників. На освоєння капітальних інвестицій лісгоспами направлено 25 мільйонів гривень.

Начальник відділу економіки, фінансів та юридичного забезпечення Лариса Солтисік закцентувала увагу на питаннях змін до фінансових планів та проаналізувала стан справ у проведенні реєстрації нерухомого майна лісгоспів відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.10.2016 року №803-р.

Про підготовку до аукціонних торгів необробленої деревини I кварталу 2018 року та хід реалізації деревини IV кварталу цього року доповів заступник начальника управління Микола Рижков. Зупинився на виконанні сортиментної структури, виконанні об’ємів поставок деревини для соціальної сфери та населення області. Нагадав також про проведення додаткових торгів, що відбудуться 14 листопада ц.р.

Водночас перший заступник начальника управління Василь Горда проаналізував стан виготовлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки лісгоспів та заплановані завдання на наступний рік. Наголосив Василь Горда  на тому, що вже час починати охорону плантацій новорічних ялинок, оскільки досвід минулих років свідчить, що браконьєри можуть здійснювати незаконні рубки ще в листопаді.  Також акцентував увагу присутніх на посиленні рейдової роботи з охорони мисливського фонду для запобігання браконьєрству.

 

Залиште коментар