Напередодні сесії відбулася узгоджувальна рада Черкаської міської ради

Перед сесією, яка запланована на 18 травня, відбулося засідання узгоджувальної ради з керівниками депутатських фракцій. Його провів секретар Черкаської міської ради Юрій Тренкін.

На розгляд виноситься понад 60 галузевих і понад 200 земельних питань. Тому, щоб скоротити час проведення сесії і збільшити ефективність роботи, народні обранці домовилися про групування питань, стосовно яких у депутатів немає розбіжностей. Інші ж будуть заслуховувати на сесії.

Серед ключових галузевих питань, які планується розглянути на сесії, зокрема, такі:

– Зміни до бюджету та ПСЕР;

– Заслуховування висновків та пропозицій тимчасової контрольної комісії за дотриманням законодавства при вирубці лісу на земельній ділянці перехрестя вулиць Лісова просіка та Можайського;

– Внесення змін до рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»;

– Визначення об’єктів малої приватизації комунальної власності для приватизації у 2023 році;

– Про утворення пересувного віддаленого робочого місця адміністратора ЦНАПу;
– Про затвердження істотних умов енергосервісних договорів;

– Низка петицій (щодо встановлення світлофору на перехресті вулиць Гагаріна-Сержанта Жужоми, щодо ремонту декількох доріг, щодо зібрань підлітків на території ТОВ «Любава Сіті», щодо заборони паління в багатоповерхівках» та ін).

«Сподіваюся на конструктивну роботу депутатів на сесії. Працюємо на громаду Черкас із вірою у перемогу України», – прокоментував секретар міської ради Юрій Тренкін.

Залиште коментар