Напередодні свята, представники Канівської міської ради привітали матерів полеглих героїв

Цієї неділі, 14 травня, в Україні  відзначатимуть День матері — одне з найзворушливіших сімейних свят.

Утім, уже 9 років через війну, розв’язану росією, українські мами зустрічають це свято зі сльозами на очах. Адже їх сини вже ніколи не переступлять поріг рідного дому, не пригорнуть до серця своїх матусь, не подарують квіти, не скажуть їм ніжне «мамо». Жодне слово чи співчуття не зможе розрадити зранене материнське серце. Цей біль не мине ніколи. І нині наш обов’язок пам’ятати, підтримувати і шанувати кожну маму, яка втратила на війні найдорожче – свою дитину.

Найщиріші слова вдячності мамам за те, що виховали синів Героїв, висловили представники міської ради, які у п’ятницю, 12 травня ц. р, напередодні Дня матері, привітали матерів загиблих у російсько-українській війні канівських воїнів – Катерину Чупилку, Олену Паращак, Галину Білецьку, Ганну Вдовенко, Валентину Жадан, Тамару Стешенко, Олену Кутову, Вікторію Томілєву, Зінаїду Сікан, Світлану Гуцаленко, Галину Тертичну.

Також вони вручили квіти і подарунки від міської ради, ПрАТ «Миронівська птахофабрика» та громадської організації «Спілка «Друзі Канева» м. Фірзен (Німеччина).

– Ваші сини справжні Герої, які віддали свої життя, щоб ми жили під мирним небом в незалежній Україні. Тому пам’ять про них і їх подвиг має бути живою у серцях усіх канівців та прийдешніх поколінь. Разом з тим, ми повсякчас маємо бути поруч із сім’ями наших воїнів, підтримуючи їх, – наголосив Канівський міський голова Ігор Ренькас.

Залиште коментар