Наркоділок із Золотоноші може сісти років на десять

Наркоділок із Золотоноші може сісти років на десять

Слідчим відділом Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України, а саме: незаконне виготовлення, придбання та зберігання психотропних речовин з метою збуту, а також незаконний збут, вчинений повторно. Про це повідомили в Золотоніській місцевій прокуратурі.

В ході досудового розслідування встановлено, що 32-річний чоловік, в  невстановлений слідством час та місце всупереч встановленому законом порядку обігу психотропних речовин, усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер свого діяння, та бажаючи настання їх шкідливих наслідків, умисно, повторно, з метою подальшого збуту, незаконно придбав, психотропну речовину «Амфетамін», яку переніс до житлового будинку, де в невстановленому місці зберігав , а в подальшому 20.07.2017 незаконно збув за грошові кошти в сумі 200 грн.

Чоловік був неодноразово засудженим за вчинення злочинів у сфері незаконного обігу наркотичних засобі, на шлях виправлення не став та продовжив свою злочинну діяльність.

Обвинувальний акт за вказаним фактом 27.09.2017 направлено до Золотоніського міськрайонного суду, чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 6 до 10 років.

Прочитайте ще:

Залиште коментар