Наскільки холодною буде весна 2024: до яких погодних умов готуватись

Чи принесе весна 2024 очікуване тепло і сонце? Цьогоріч лютий місяць виявився аномально теплим, а температурні показники били всі попередні рекорди. Така погода вже дала надію, що весна скоро і можна змінювати гардероб, поповнюючи його весняними аутфітами.

Тим не менш, попередні роки показували, що холод може повернутись і в середині весни. То яка погода чекатиме нас цією весною та чи продовжить весна тенденцію рекордно теплих температур?

Прогнози синоптиків поки неоднозначні і неточні, однак в основному спеціалісти вказують на те, що поки не варто сподіватись на те, що холоди не повернуться.

Березень

Березень місяць обіцяє бути теплим, але не надто теплішим за лютий. Метеорологи вказують, що тепло прийде не одразу, а рухатиметься поступово. Вночі все ще залишаться заморозки. Але опадів в березні буде мало. З середини місяця почнеться плавне потепління і буде багато сонячних днів.

Квітень

У квітні очікується збільшення опадів і підняття температури на 2-3 градуси в першу половину. Початок квітня принесе справжній розквіт погоди. Але наприкінці може значно похолодати.

Травень

Травень місяць повинен початися значним потеплінням. Опадів стане значно більше. Пророкують, що погода у травні буде сильно коливатись від дуже теплих днів до холодних зі зливами. Друга декада місяця обіцяє бути найтеплішим періодом весни, а під кінець знову нагрянуть дощі. В цілому експерти не прогнозують «літній» травень.

Отже, весна має подарувати нам багато теплих днів у першій половині і принести більше дощів у другій. Але тенденція до потепління триватиме не дивлячись на значні коливання погоди протягом цього періоду.

Джерело: 1+1.

Залиште коментар