В майбутньому наслідки негоди необхідно ліквідовувати швидше, – Андрій Хижняк

В майбутньому наслідки негоди необхідно ліквідовувати швидше, – Андрій Хижняк

На вранішній нараді в міського голови начальник міського управління ДСНС Андрій Хижняк доповів про те, як рятувальники спрацювали під час негоди 18 січня. Проте головну увагу закцентував на тому, що треба зробити, аби в майбутньому наслідки негоди ліквідовувались швидше і були менш болючими для населення. Повідомляє кореспондент «ПроГоловне».

«Підвіз технічної води здійснювали 6 автомобілями, які доставили містянам 112 тон технічної води на десять пунктів роздачі. А мало б бути за нормативами – 70 пунктів роздачі. Це питання було повністю провалене», – сказав Андрій Хижняк.

За його словами, підвіз води здійснювали тільки автомобілі ДСНС та ПАТ «Юрія». Тому на майбутнє варто було б укласти угоди з іншими приватними підприємствами, які б у випадку надзвичайної ситуації надавали б свою техніку для забезпечення містян водою. Причому робити це треба терміново, оскільки погода цього тижня може знову принести неприємні сюрпризи.

Щодо пунктів обігріву, то їх в місті налічується 32, один з них цілодобовий. Розміщені вони в основному при КСНах. Але цілодобовий пункт по вул.Рєпіна, за висловом пана Хижняка, «не пункт, а імітація».

«Намет розірваний, на підлозі піддони… Нікуди не годиться. БО «Від серця до серця» готові зробити все як слід у своїй альтанці. Ціна питання – 10 тисяч. Це питання також треба вирішувати», – додав Андрій Хижняк.

Крім того, головний рятувальник міста наголосив на необхідності придбання резервних джерел живлення великої потужності для водозабору та другої міської лікарні (щоб не доводилося переводити пацієнтів до інших закладів, як це сталося у січні). Решті медичних закладів він рекомендував придбати додаткові ємності для питної води, бо, як виявилося, у багатьох вони існували лише на папері. Також, на думку Андрія Хижняка, перед початком зимового сезону варто було проводити навчання, які б дали можливість краще скоординувати роботу усіх служб міста.

З огляду на ці пропозиції, керівники департаментів запросили пана Хижняка сьогодні прийти з цими ідеями на розширене засідання бюджетної комісії. Проте він відмовився, пославшись на зайнятість саме в цей час.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар