Наступного року у Каневі продовжать стерилізувати та вакцинувати безпритульних тварин

Наступного року у Каневі продовжать стерилізувати та вакцинувати безпритульних тварин

Лише за рік дії місцевої Програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у Каневі було вакциновано проти сказу та стерилізовано до 200 безпритульних тварин. Роботу в цьому напрямку планують продовжити навесні наступного року.

Про це інформує “Вичерпно”.

“Ми першими в області прийняли програму, що вирішує проблему регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами”, — констатує міський голова Канева Ігор Ренькас.

Впроваджувати програму почали навесні цього року, коли було провакциновано проти сказу і стерилізовано майже 130 безпритульних тварин. У цьому канівцям допомогла міжнародна благодійна організація «Чотири лапи». Нині міська влада виділила кошти і провела роботи власними силами.

“Для проведення робіт ми запросили ветеринарного лікаря із Ватутіного (яка  проводить операції за методом, що не потребує зняття швів і тривалого утримання тварин) та місцевого кінолога (який допоміг нам з виловом тварин), — розповідає директор канівського КП  «Місто» Дмитро Шайдаров. – Таким чином, лише за три дні нам вдалося стерилізувати, вакцинувати та ідентифікувати (кліпса у вухо) більше 50 тварин. Ці роботи ми плануємо продовжити навесні, якраз перед сезоном «собачих весіль»  —  і таким чином закрити для Канева проблему безконтрольного розмноження безпритульних тварин”.

Залиште коментар