Наступної суботи в Каневі пройде дитячий велопробіг

Наступної суботи в Каневі пройде дитячий велопробіг

Наступної суботи, 16-го вересня, у Каневі пройде дитячий велопробіг. Про це пише «Kanos» з посиланням на інформацію в соціальних мережах.

До участі запрошуються діти віком від 3 до 14 років. Збір учасників о 10:00 біля приміщення виконавчого комітету Канівської міської ради. Кожному учаснику слід отримати флаєр з номером (якщо в когось ще не буде), для участі в безпрограшній лотереї ( спонсор ГО «Шевченків край»).

Також всі учасники пробігу зможуть залишити своє побажання з приводу побудови першої велодоріжки в Каневі, на великому плакаті біля міськвиконкому.

Крім того, організатори обіцяють оголосити конкурс на найбільш креативний велосипед, самокат, ролики, які будуть оформлено в стилі «Каневу-велодоріжку». За це учасників також чекають цінні призи та подарунки.

Маршрут велопробігу: колона маленьких спортсменів буде вирушати об 11:00 від міськвиконкому і до комплексу «Авто-ріка». Далі проїде в”їздом до стоянки між комплексом «Авто-ріка» і маркетом АТБ, після чого буде зроблено загальне відео, фото, зйомку дроном з повітря. Тут же відбудеться і лотерея за номерами флаєрів.

Прочитайте ще:

Залиште коментар