Російський актор, який воює за Україну, отримав оберіг від черкащанки

Російський актор, який воює за Україну, отримав оберіг від черкащанки

Відомий російський актор Анатолій Пашинін, який отримав позивний “Дублер”, воює за Україну  у складі 8-го батальйону “Аратта” (командир “Червень”) Української Добровольчої Армії Дмитра Яроша, повідомляє “Козацький край”.

Про це першим у День Незалежності повідомив тележурналіст Андрій Цаплієнко, тепер же підтвердив на своїй сторінці у “Фейсбуці” журналіст, письменник і фотограф Леонід Логвиненко. Виклавши фото українського бійця-добровольця, який досі має громадянство Російської Федерації, Логвиненко пише:

“Оберіг для актора і бійця “Аратти” Анатолія Пашиніна. Волонтери “Вольниці” нагородили колишнього актора російського кіно, а тепер кулеметника 8 бат УДА “АРАТТА” Анатолія Пашиніна оберегом – срібним тризубом з мечем. Кулон вилито зі срібла переплавлених ланцюжків, каблучок, сережок та інших прикрас, які здавали українські дівчата, жіночки, бабусі. Він захищатиме мужнє, віддане рідній землі серце воїна з позивним “Дублер”.

Довідка:

“Вольниця” – мобільна концертна волонтерська група, очолювана уродженкою с.Квітки Корсунь-Шевченківського району Черкащини Світланою Кас’яненко, письменницею, поетесою, авторкою та виконавицею пісень, громадською діячкою і волонтеркою.

Анатолій Пашинін – актор кіно, відомий в першу чергу за ролями у російських фільмах “Адмірал”, “Ми з майбутнього” та інших, особливо ж – за роллю російського офіцера Дороніна, що воює у Чечні – у фільмі “Грозові ворота”. Активно підтримав Євромайдан у Києві, симпатик українських правих сил, доброволець УДА Яроша.

Прочитайте ще:

Залиште коментар