Навчання з територіальної оборони відбулося в Черкасах

Навчання з територіальної оборони відбулося в Черкасах

29 березня на базі ДНЗ «Черкаський професійний автодорожній ліцей» за ініціативи громадської організації «Наддніпрянський легіон» та підтримки управління освіти і науки облдержадміністрації відбувся обласний семінар з територіальної оборони. Про це інформують в Управлінні освіти і науки Черкаської облдержадміністрації.

За програмою заходу інструктори ГО «Наддніпрянський легіон» провели навчання для викладачів предмету «Захист Вітчизни» усіх закладів професійної (професійно-технічної) освіти області. Зокрема, було розглянуто особливості техніки поводження зі стрілецькою зброєю, основи мінно-вибухової справи, тактику бою, основи тактичної медицини.

До участі у семінарі долучилися учні автодорожнього ліцею, для яких була проведена оглядова військово-патріотична лекція з предмету «Захист Вітчизни». Разом з інструкторами, учасниками АТО, учні тренувалися у розбиранні-збиранні автомата Калушникова, пістолета Макарова, наданні медичної допомоги в умовах бойових дій. Також учнів було ознайомлено з основними видами вибухових пристроїв.

Принагідно учні мали нагоду поспілкуватися з захисниками Вітчизни про участь у війні за визволення Сходу України, будні військової служби.

Довідково:
Громадська організація «Наддніпрянський легіон» була створена як неполітична, основним завданням якої є допомога і сприяння у територіальній обороні на зразок закордонних добровольчих територіальних підрозділів. Заняття ГО «Наддніпрянський легіон» проводяться регулярно як для членів організації, так і для закладів освіти області.

Прочитайте ще:

Залиште коментар