На Черкащині рятувальники провели навчання на випадок пожеж в храмах

На Черкащині рятувальники провели навчання на випадок пожеж в храмах

Під час свята Великодня, через необережне поводження з вогнем служителями церкви, виникла пожежа в храмі, в якому перебувало 65 осіб. Через велику кількість горючих матеріалів вогонь швидко перекинувся на вівтар церкви. Саме за таким сценарієм 27 березня,  пройшли тактико-спеціальні навчання в Українській православній церкві.Про це інформує ДСНС у Черкаській області

Згідно сценарію навчань, люди в стані паніки почали самостійно покидати задимлене приміщення храму. Ще до прибуття на місце події пожежних, служителі церкви приступили до гасіння пожежі первинними засобами пожежогасіння, але цих дій було недостатньо тому зателефонували за номером «101».

Коли на місце події прибув перший пожежно-рятувальний розрахунок, з`ясувалося, що у приміщенні залишилася людина, тож рятувальники, в першу чергу, приступили до пошуку потерпілого. Бійці ДСНС в апаратах для захисту органів дихання, увійшовши до задимленого приміщення, вивели потерпілого на свіже повітря та передали його до рук лікарів. Після чого завдяки професійним та оперативним діям вогнеборців умовну пожежу було успішно ліквідовано.

«Подібні відпрацювання є вкрай важливими та необхідними, як для пожежно-рятувальних підрозділів, так і для церковнослужителів та вірян», – зауважив начальник Кам`янського районного сектору Управління ДСНС у Черкаській Сергій Щербак.

Аналогічні навчання цього дня відбулися у містах Черкаси та Канів.

Залиште коментар