Найбільш аварійні перехрестя у Черкасах хочуть зробити безпечними

Найбільш аварійні перехрестя у Черкасах хочуть зробити безпечними

На перехрестях вулиць Пушкіна-Благовісна, Пастерівська-Чайковського будуть встановлені пристрої примусового зниження швидкості, а на міжквартальному проїзді від вулиці Гагаріна до житлового будинку №69 по вул. Героїв Дніпра – дорожній знак «Житлова зона».

Про це повідомляє прес-служба Черкаської міськради.

Відповідний проект рішення, який був підготовлений за дорученням міського голови, сьогодні підтримали члени виконавчого комітету.

Міський голова Анатолій Бондаренко переконаний, що на найбільш пожвавлених ділянках міських доріг варто обов’язково встановлювати пристрої примусового зниження швидкості руху транспорту.

Оскільки з ремонтом дорожнього покриття деякі водії, нехтуючи правилами, вдаються до вуличних перегонів, розганяючись понаднормово, та провокуючи ДТП. Таку прикру динаміку наводить і статистика аварійних ситуацій на міських шляхах.

Сьогодні на виконкомі Анатолій Бондаренко доручив керівнику відповідного структурного підрозділу підготувати перелік найбільш аварійних перехресть у Черкасах та ділянок вулиць, де найбільше трапляється дорожньо-транспортних пригод з метою запровадження належних важелів впливу.

– У кожному конкретному випадку має бути знайдено рішення, аби запобігти аварійним ситуаціям на наших дорогах. За погодженням з Управлінням Патрульної поліції в Черкаській області у таких місцях обов’язково необхідно встановлювати відповідні знаки, пристрої примусового зниження швидкості чи світлофори. З цього приводу при перегляді міського бюджету ініціюватиму перед депутатами виділення відповідних коштів на ці потреби. Оскільки мова йде про безпеку, здоров’я та життя наших громадян, – наголосив Анатолій Васильович.

Залиште коментар