Найкращими в Україні стали черкаські велосипедисти

Титул найшвидших в Україні вибороли напередодні черкаські велосипедисти. Спортсмени гідно обстояли честь регіону на чемпіонаті з багатоденної гонки у Вінниці, інформує vikka.ua з посиланням на обласне Управління у справах сім’ї, молоді та спорту.

За звання найшвидшого боролися 140 спортсменів із 15 регіонів України. Найвправнішого визначали у чотирьох категоріях: чоловіки, жінки, юніори та юніорки. Дві медалі в індивідуальному заліку виборов черкащанин Віталій Новаковський. Він здобув золото та бронзу в гонці на 16 та 17 кілометрів. А за підсумками змагань, збірна Черкащини посіла перше загальнокомандне місце чемпіонату України. До змагань спортсменів підготували тренери Віталій Степаненко та Олексій Єрмаков.