НАЗК впаяло меру “корупцію” по документах, які запитувало СБУ

НАЗК впаяло меру “корупцію” по документах, які запитувало СБУ

НАЗК склало протоколи про адміністративні правопорушення міським головою Черкас Анатолієм Бондаренком та передало їх до суду. 

Про це повідомила “ Кропива” з посиланням на  прес-службу НАЗК.

Правопорушення мера полягало в конфлікті інтересів, коли той призначив на посаду директора Департаменту освіти та гуманітарної політики однопартійця Ігора Волошина.

За версією НАЗК мер вчинив адміністративні правопорушення, відповідальність за які передбачена частинами першою та другою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Дане правопорушення в разі доведення в судовому порядку, тягне за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Примітним є те, що на посаді Ігор Волошин перебуває ще з грудня 2016 року і раніше це жодні органи не турбувало.

У жовтні минулого року призначення на цю посаду різко зацікавило управління СБУ в Черкаській області. Так із запитом на отримання документів щодо призначення Волошина, до міської ради звернувся заступник начальника управління – начальник відділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю Чайковський І.П.

Відповідь на запит документації надав секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький, у розпорядженні видання є даний супровідний лист.

 

Відначимо, що в Черкасах нині триває безкомпромісна боротьба між міським головою з групою депутатів меншості та антимерською більшістю у 22 депутати. На сьогодні в місті розпущено виконавчий комітет, не ухвалено бюджет міста на 2018 рік.

Залиште коментар