У загибелі уманського підлітка можуть звинуватити службових осіб дендропарку

У загибелі уманського підлітка можуть звинуватити службових осіб дендропарку

Прокуратура розпочала досудове розслідування за фактом неналежного виконання службових обов’язків службовими особами дендрологічного парку “Софіївка”, що призвело до загибелі дитини.

Про це інформує прес-служба прокуратури у Черкаській області.

Установлено, що службові особи Національного дендрологічного парку “Софіївка”, неналежно виконуючи свої службові обов’язки , не вжили заходів щодо повного демонтажу атракціону „Канатна дорога”, що призвело до нещасного випадку, унаслідок якого загинула малолітня дитина.

На цей час досудове розслідування триває, вживаються заходи щодо встановлення осіб, причетних до вчинення злочину, а також забезпечення прийняття законних і неупереджених процесуальних рішень.

Нагадаємо, у парку підлітки прив’язалися мотузками до металевих тросів, аби покататися непрацюючою канатною дорогою. Утім, в якусь мить двоє хлопців зависли на висоті. 12-річний Руслан спробував звільнитися з тісних мотузкових обіймів, утім канати настільки перетисли йому легені, що підліток задихнувся.

Довідково: санкцією ч. 2 ст. 367 КК України передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від 2 (двох) до 5 (п’яти) років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 (трьох) років та зі штрафом від 250 (двохсот п’ятдесяти) до 750 (семисот п’ятдесяти) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Залиште коментар