Не викидати побутове сміття на зупинках просять черкасців комунальники

Не викидати побутове сміття на зупинках просять черкасців комунальники

Побутовий непотріб, який деякі черкасці викидають на зупинках громадського транспорту, засмічує міське середовище та додає клопоту комунальникам. Про це розповіли працівники комунального підприємства «ЧЕЛУАШ», яке у Черкасах відповідальне за чистоту на зупинках громадського транспорту, повідомляє прес-служба Черкаської міської ради.

– Деякі підприємці несанкціоновано вивозять своє сміття на зупинки громадського транспорту. Таке, наприклад, щодня спостерігаємо на перехресті Смілянської та Надпільної. Щоранку на зупинці з’являється близько 6-7 пакетів побутового сміття. Подібна ситуація і на бульварі Шевченка, – розповідає директор КП «ЧЕЛУАШ» Олексій Мельник.

Окрема проблема – зупинки поблизу лісових масивів. Із настанням теплої пори року чимало черкасців люблять виходити на пікніки у Соснівку. Натомість, якщо й прибирають після себе місця відпочинку, пакети зі сміттям залишають на зупинках громадського транспорту – в урнах або поблизу них. Робити цього не потрібно, пояснює головний інженер КП «ЧЕЛУАШ» Руслан Батир.

– Пакети розривають безпритульні тварини, сміття розлітається навколо, це створює антисанітарію та безлад. Аби цього уникнути, необхідно, щоб громадяни викидали своє сміття, зібране після відпочинку, у спеціальні контейнери, – говорить Руслан Батир.

Усього КП «ЧЕЛУАШ» прибирає близько 400 зупинок. На цих роботах задіяно 45 осіб.

Залиште коментар