Неповнолітнього з Канева взято під варту за крадіжки

Неповнолітнього з Канева взято під варту за крадіжки

Під процесуальним керівництвом Шполянського відділу Смілянської місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням неповнолітнього жителя міста Канева у вчиненні ряду злочинів передбачених ч. 2 ст. 289 КК України (незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене повторно, поєднане з проникненням у сховище) та ч. 3 ст. 185 КК України (крадіжка, вчинена повторно, поєднана з проникненням у сховище та приміщення) на території Шполянського району.

Про це повідомила Смілянська місцева прокуратура.

У провадженні суду вже перебуває обвинувальний акт відносно даного підлітка за аналогічними статтями, однак він на шлях виправлення не став та знову вчинив ряд нових злочинів, у зв’язку з чим йому було змінено запобіжний захід з домашнього арешту на тримання під вартою.

Крім цього, прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у ще 1 провадженні, в якому молодик підозрюється у незаконному заволодінні автомобілем жителя Шполи.

Довідково: ч. 2 ст. 289 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років з конфіскацією майна або без такої; ч. 3 ст. 185 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.

Залиште коментар