Нерест на Черкащині: влада та громадськість об’єднали зусилля у протидії незаконному вилову риби

Нерест на Черкащині: влада та громадськість об’єднали зусилля у протидії незаконному вилову риби

Уже з 1 квітня на водоймах області розпочинається нерест. Працівники контролюючих органів спільно з громадськими активістами розробили відповідні плани-графіки роботи. Наразі відпрацьовують організаційні питання. Скоординував їхні подальші дії перший заступник очільника області Віталій Коваль у ході наради в ОДА. Сюди прибули фахівці Державної екологічної інспекції у Черкаській області, Управління екології та природних ресурсів ОДА, Управління Держагентства рибного господарства України в області, Головного управління Національної поліції, представники громадських організацій, зокрема ГО “Автомайдан-Черкаси”, ГО “Воїни АТО Черкащини”, ЦК “Азов”- Черкаси”, ГС “Агенція підтримки підприємництва та інвестицій” та ін.  Усі вони мобілізують зусилля для протидії незаконному вилову риби.

Про це повідомила прес-служба Черкаської ОДА.

Віталій Коваль ознайомив присутніх із основними завданнями, передбаченими розпорядженням голови обласної адміністрації – в межах оголошеного двомісячника охорони та відтворення водних біоресурсів в області.

“Контролюючі органи разом із громадськими організаціями згідно з визначеними термінами здійснюватимуть оперативні рейдові перевірки на річках та водоймах області, – говорить Віталій Коваль. – Відповідні служби в межах своєї компетенції перевірятимуть й дотримання правил торгівлі, продажу та скупки риби, пильнуючи при цьому місця її можливої реалізації. Маємо з повною відповідальністю поставитись до цієї роботи, аби уникнути прикрих випадків браконьєрства”.

Під час наради обговорили питання захисту заповідних зон Черкащини, наукового вилову риби, встановлених термінів рейдових перевірок на Кременчуцькому водосховищі та ін.

ПЕРЕЛІК ділянок, що відводяться для спортивного і любительського лову риби в період весняно-літньої заборони 2018 року.

Залиште коментар