У середу в Черкасах проведуть день благоустрою

У середу в Черкасах проведуть день благоустрою

Таке розпорядження дав сьогодні на вранішній нараді міський голова Анатолій Бондаренко, передає кореспондент “ПроГоловне“.

“Ми перенесли загальноміський суботник на 20 квітня, але ж попереду Великдень. Місто треба прибрати до свята. Чесно кажучи, місто в жахливому стані, сніг зійшов, всюди сміття. Як приклад – поблизу медичної академії все чисто, прибрано, підметено, а навпроти  біля кафе – страшно глянути. Я прошу комунальні підприємства і муніципальну інспекцію зайнятися цим”, – сказав міський голова.

Він звернув увагу на те, що в місті треба активніше запроваджувати культуру кожного окремого приватного подвір’я і кожного підприємства. А муніципальна інспекція мала б за цим слідкувати. Міський голова наполягав на тому, щоб уже відсьогодні були складені протоколи в накладені штрафи на порушників правил благоустрою.

Водночас міський голова звернув увагу на графіки прибирання сміття “Черкаською службою чистоти” та КП ЧЕЛУАШ. Він вимагав, аби сміття прибиралося до сьомої-восьмої години ранку, до часу, коли черкащани масово йдуть на роботу.

Залиште коментар