Невідомі крадуть квіти біля школи на Смілянщині

Невідомі крадуть квіти біля школи на Смілянщині

У Березняківській школі б’ють на сполох. Вночі невідомі викопують біля цього навчального закладу квіти, які старанно садять діти.

«Милують око квіти, які ростуть біля школи. Їх ретельно висаджують та дбайливо доглядають школярі, вчителі, працівники школи з ранньої весни і до осені. Багато зусиль докладає для того, щоб шкільне подвір’я було квітковим оазисом, директор школи Валентина Гнатенко. На її звернення відгукуються батьки наших учнів, мешканці села, які несуть до школи садженці найрізноманітніших квіткових рослин. І ми їм щиро дякуємо за це», – розповідають «Сміла.ua» вчителі Березняківської школи.

Але у колективу школи, наголошують вчителі, викликають обурення вчинки окремих мешканців села, які пізно ввечері або вночі руйнують пришкільні клумби, викопуючи квіти.

«Ось і сьогодні діти, які відпрацьовують практику, прийшли на клумбу, щоб прополоти рослини, а натомість побачили свіжу яму. Прекрасні юкки, які мали ось-ось зацвісти, були викопані сьогодні вночі невідомими злодіями», – справедливо обурюються у школі.

І звертаються до тих, хто так злочинно “господарює” у Березняках на пришкільних квітниках, мовляв, люди, майте совість, ви крадете у дітей, що може бути ганебнішим?

Прочитайте ще:

Залиште коментар