Невиплату зарплат на “Черкасиобленерго” та “Азоті” досліджуватиме спеціальна комісія ОДА

Невиплату зарплат на “Черкасиобленерго” та “Азоті” досліджуватиме спеціальна комісія ОДА

Діяльності великих підприємств Черкас підняв сьогодні на сесії Черкаської обласної ради голова федерації профспілок Черкащини Петро Шевченко. Він зауважив, що мова йде про зупинку нормальної роботи та невиплату зарплати працівникам “Черкасиобленерго” та “Азоту”, пише ДЗВІН.

“Це питання, які неможна вирішити на місці. А наші постійні звернення до Уряду, Верховної Ради також не мають ефекту, але обласна рада мала б висловити свою позицію”, – зазначив Шевченко.

Тут включився “запеклий друг” власника черкаського “Азоту” Дмитра Фірташа Микола Булатецький, заявивши, що незаконно приватизовані підприємства, яким не можуть дати раду нові власники, треба повертати державі.

“У мене пропозиція повернути ці підприємства в державну власність. Ви це підтримуєте” – запитав у Шевченка Булатецький.

“Щодо цих двох підприємств я говорив два слова: реприватизація і націоналізація. Я підтримую необхідність наведення порядку на підприємствах, які були незаконно приватизовані. Але, треба сказати, частина цих підприємств мають велику частку державної власності. І там, на жаль, теж бардак… непорядок… От на обленерго вже четвертий місяць не виплачують зарплату! Люди готові взяти те, що під руками, і йти далі!”, – відповів Шевченко.

Голова облради Олександр Вельбівець наголосив, що 20 квітня проблеми на “Черкасиобленерго” та “Азоті” розглядатимуть на спеціальній комісії облдержадміністрації за участі керівництва цих підприємств.

Прочитайте ще:

Залиште коментар