Незабаром Черкаси матимуть власну туристичну стежку з QR-кодами

Незабаром Черкаси матимуть власну туристичну стежку з QR-кодами

Це буде спільним соціальним проектом Черкаської міської ради та компанії Водафон – Україна, інформує прес-служба Черкаської міськради.

Саме ця компанія звернулась з відповідною соціальною ініціативою – власним проектом із розвитку туризму «Vodafone Smart Routes» до міського голови Черкас Анатолія Бондаренка.

Для цього розробляється унікальний пішохідний туристичний маршрут до 4 кілометів, який включає в себе до 20 історичних об’єктів – пам´яток історії, архітектури, знакових місць Черкас , біля яких розміщено таблички з QR-кодами. Маючи в смартфоні відповідну програму зчитування таких кодів, можна одразу ж через смартфон отримати інформацію з описом цієї пам’ятки. Проект діятиме як через інтернет, так і офф-лайн. Для цього будуть надруковані спеціальні мапи.

Заступник Генерального директора компанії Водафон – Україна Ольга Дейнега – наша землячка, черкащанка, запевняє – проект є соціально орієнтованим, безкоштовним і буде доступний кожному, незалежно від оператора, тобто не лише абонентам Водафон.

Подібні проекти вже зреалізовано у Полтаві, Чернівцях, Львові, Ужгороді.

“Подібні проекти – це ще одне підтвердження соціально відповідального бізнесу і є прикладом спільного намагання влади і бізнесу робити корисні й цікаві речі для громади, розвивати своє місто”, – зауважив Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко.

Найближчим часом у Черкасах підпишуть відповідну соціальну угоду про співпрацю та детальніше обговорять маршрут туристичної стежки та строки реалізації проекту. Орієнтовно розпочати роботу над проектом планується вже в цьому році.

Прочитайте ще:

Залиште коментар