Стрілок з Черкащини здобув три медалі чемпіонату України

Чемпіонат України у приміщенні серед спортсменів 1997 р.н. та молодше з кульової стрільби з 14 по 20 листопада приймав Львів.

За нагороди чемпіонату змагались 170 кращих спортсменів України, інформує “Чемпіон”.

Вихованець черкаської школи стрільби Дмитро Омельяненко виборов три медалі у таких вправах:

• МГ-6, довільна гвинтівка, з дистанції 50м., 3х40 пострілів (з 3 положень: з коліна, лежачи, стоячи) посів 1 місце з результатом 1152 оч.;
  •  МГ-9, довільна гвинтівка, з дистанції 50м.,  60 пострілів лежачи – 1місце (результат – 593 оч.);
  • ГП-6, пневматична гвинтівка 10м., 60 пострілів – 3 місце.

У командному заліку серед юніорів у вправі ГП-6 команда Черкаської область з результатом 1821,0 оч очок здобула 3 місце  (склад команди: Омельяненко Дмитро, Хроненко Максим, Водоп’ян Ян).

У вправі ГП-6 Хроненко Максим виконав норматив Кандидат у майстри спорту України.