Нічний і цілодобовий домашній арешт: суд встановив міру запобіжного заходу нацкорпусівцям

Нічний і цілодобовий домашній арешт: суд встановив міру запобіжного заходу нацкорпусівцям

Соснівський суд обрав міру запобіжного заходу двом підозрюваним в організації та участі в масових заворушеннях. Дмитру Кухарчуку суддя призначила цілодобовий домашній арешт, а Антону Братку – нічний домашній арешт, пише “Про все”.

Судове засідання у справі двох націоналістів тривало понад 6 годин. Суддя задовольнила скаргу адвоката Дмитра Кухарчука щодо незаконного затримання його підзахисного та постановила звільнити його з-під варти у залі суду.

– Я не злочинець, я не розумію, чому маю сидіти вдома. Я думаю ми будемо оскаржувати це рішення, – зазначив Дмитро Кухарчук.

Суд обрав міру запобіжного заходу затриманим представникам Нацкорпусу

Нагадаємо, у суботу, 9 березня, під час виступу Петра Порошенка перед черкасцями на площі Богдана Хмельницького представники Нацкорпусу влаштували акцію непокори, у ході якої відбулися сутички між активістами та поліцією, в якій постраждало 22 правоохоронця.

Вже наступного дня сімох активістів НК було затримано спецпризначенцями поблизу Переяслав-Хмельницького, двом з них – Дмитру Кухарчуку та Антону Братко було оголошено підозру та поміщено до Ізолятору тимчасового тримання.

Прокурор вимагав для підозрюваного 60 діб арешту в слідчому ізоляторі. Натомість захист Дмитра Кухарчука стверджував, що підозра, оголошена йому, абсолютно необгрунтована та складена з численними порушеннями.

Залиште коментар