Ніно, вино, кіно… або, як в селі під Винника “двіжували”

Ніно, вино, кіно… або, як в селі під Винника “двіжували”

Зоя Вовк, речниця Патрульної поліції Черкаської області, пост на “Фейсбук

— Ви теж на Винника?, – питають у нас люди, які вийшли з автобуса в Буках щоб помилуватися красою природи.

— Туди ж! Відповідаємо громадянам та задаємо зустрічне питання: а ви звідки їдете?

— Ми із Західної України, зібралися на безоплатний концерт (наш люд любить “халяву”, тут не посперечаєшся), але ж і місця у вас на Черкащині, дух захоплює, так гарно.

Взагалі, 14 травня в селі Червоний Кут певно таки ввійде в історію, бо стільки народу червоно-кутівці певно не бачили ні на День села, ні на Івана Купала.

Ми прибули за три години до початку виступів колективів із районів та найближчих сіл.
На стадіоні ще не людно, діти пригають на батутах, Винник розспівується, а ми смакуємо виїзними обідами. Доречі, дуже смакували запечені овочі на вогні від львів`ян.

А нам було добре з тобою, коси ще пахли весною…аж тут “понеслася”. Один за одним почали прибувати автобуси, автомобілі, а хто й пішки із сусіднього села.
Вмить стадіон заповнився “вовчицями”, “вовками” та “вовченятами”, тими, хто так хотів безкоштовно побачити живий виступ кумира мільйонів.
Усього було десь близько 30 тисяч осіб.

Від такої навали фанатів одразу стало парко, навіть не знадобилася фліска яку захватила із собою з підвалу УПП, бо думала, що в одному поло буде холодно.
Коси почали вбирати запах шашличного диму та хмільного аромату, який розкотився від компанії до компанії. А ми стоїмо, сидимо, ходимо, забезпечуємо публічний порядок.
Загалом концерт Винника охороняло десь 500 працівників поліції з яких, 11 наших ТОРівців.

Уявіть…на 30 тисяч осіб, розігрітих, підігрітих вовчиць лише півсотні правоохоронців. Це абсолютна малість враховуючи ті обставини, які виникали під час концерту.
Десь на третій пісні кумира почали губитися діти віком від 4 до 12 років. Я не рахувала точну кількість, збилася десь на 18 чаду, але їх було більше двох десятків. На щастя, усіх дітей правоохоронці повернули батькам цілими і неушкодженими.
Та не лише малі втрачали орієнтир в натовпі, шукали й дорослих.
До мене підійшла жіночка і каже, – сиділи, відпочивали, почався концерт, а далі, я загубила своїх старих маму з татом, самі ми не місцеві…що робити, куди бігти, допоможіть!
Ідіть я вам покажу пункт “потєряшок”, ми таких збираємо біля білого автобуса творчої групи Винника, головне не йдіть з місця поки не знайдемо ваших рідних.

Та не лише “потєряшок” шукали поліцейські, довелося разом з медиками і вовчиць “відкачувати”, які від улюблених пісень мліли під ноги людям.
Не обійшлося й без казусу.
Вже після того, як Винник відспівав, прокотився слух, що біля місцевого заводу виявили труп.
Коли ж поліцейські підійшли до місця, де лежав невідомий чоловік, той одразу ожив. Виявилося, ну перебрав чолов`яга, ну з ким не буває…))

Також, варто віддати належне регулювальникам. Ох і нелегко їм було “розрулити” ту кількість транспортних засобів, які запаркували вулицю, поле, галявини в Червоному Куті.
Затор був, як в часи ремонту на дамбі. Але працівники превентивної діяльності впоралися, усі роз`їхалися, хоч і не так швидко, як того хотілося водіям.
Ну, а коли кермувальники “вирулили” на дорогу то вже попадалися 130-ті.
Нас теж один “підрізав”. Зупинили, а водій лика не в`яже. Проте розповів, що 13 років не вживав алкоголю, а тут…під Ніно “розкодувався”.
Склали на нього протокол за ч.1 ст. 130 КУпАП тож, не такий вже і “халявний” вийшов концерт для дядька з Маньківки.

Загалом, хоч і не вдалося потанцювати під Винника, але емоцій та вражень точно вистачить до червня місяця, коли харизматичний співак знову приїде з піснями на Черкащину.

P.S. (Олег Винник народився в селі Вербівка, Кам`янського району. Певно, що він того не пам`ятає, але малим (3 роки) на городі він кидався картоплею по моїй мамі, яка на 8 років старша від нього. Просто городи у них були по сусідству.
Так що, Олеже Анатолійовичу, стадіон так стадіон, там з вас селфі за маму!)😉

Залиште коментар