Нова медична реформа – це винищення села, – Юлія Тимошенко

Нова медична реформа – це винищення села, – Юлія Тимошенко

Медичну реформу, розпочату нинішньою владою в Україні, лідер політичної партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко назвала експериментом над українською нацією та винищенням українського села. Про це вона заявила на зустрічі із громадою міста Сміла 16 листопада.

«Медична реформа – це одна із 144 реформ, які провів президент Порошенко. Ще кілька реформ, і в Україні не залишиться людей, над якими проводять подібні експерименти», – сказала Юлія Тимошенко.

Вона повідомила, що одним із нововведень медичної реформи є запровадження телемедицини для жителів сільської місцевості.

Впровадження телемедицини передбачає, що у кожного мешканця села є хорошої якості гаджет, не гірше Айфону, який забезпечує якісний Інтернет зв’язок. За таких умов літня людина, яка захворіла, має з допомогою Wi-Fi зв’язатися з лікарем і повідомити всі симптоми своєї хвороби. У свою чергу лікар має по Skype надати консультацію, як лікуватися.

«Де у наших селах хороший Інтернет-зв’язок, де Wi-Fi! Ні чим іншим, як винищенням села, такий підхід назвати не можна», – зауважила лідерка «Батьківщини».

Загрозливою для населення є і реформа другого та третього рівня медицини.

«Останній сюрприз – це реформа другого та третього рівня медицини, де працюють кардіологи, хірурги, окулісти. Тобто надаються послуги вузькопрофільних спеціалістів.
Коли реформа запрацює на повну силу, то вузькопрофільні спеціалісти надаватимуть послуги за європейськими протоколами і за європейськими цінами. І за ці послуги платитимуть пацієнти повністю», – пояснила Юлія Тимошенко.

Вона повідомила, що якщо таке станеться, то в Україні дозволити собі лікування зможуть максимум 5-7% людей. А це означає, що лікарі залишаться без роботи і заробітної плати, а населення почне помирати від елементарних хвороб. Уже сьогодні у нас у двічі вища смертність у порівнянні із європейськими країнами, – наголосила Юлія Тимошенко.

Залиште коментар