Як у Черкасах вшановуватимуть пам’ять жертв Голодомору?

Як у Черкасах вшановуватимуть пам’ять жертв Голодомору?

24 листопада в Україні минають 85-ті роковини Голодомору 1932-1933 років. Із цієї нагоди в обласному центрі проведуть жалобні заходи. Тут продемонструють документальну стрічку, вшанують пам’ять загиблих молебнем та пройдуть у середмісті ходою.

23 листопада (п’ятниця)

14-00 – безкоштовний показ фільму про трагічні події Голодомору в Україні 1932-1933 років (кінотеатр «Україна», вул. Смілянська, 21).

24 листопада (субота)

12-00 – безкоштовний показ фільму про трагічні події Голодомору в Україні 1932-1933 років (кінотеатр «Україна», вул. Смілянська, 21);
15-00 – поминальна панахида біля пам’ятного знаку жертвам голодоморів у Соборному парку (з боку вул. Смілянської) та жалобна хода до Соборної площі;
16-00 – молебень у пам’ять померлих, загальнонаціональна хвилина мовчання, мітинг та акція «Запали свічку пам’яті» на знак скорботи.

На знак скорботи за померлими в роки голодоморів у Черкасах 24 листопада будуть приспущені державні та прапори міста, а також – обмежено проведення розважальних заходів.

Водночас, в освітніх, культурних, установах соціального значення Черкас будуть організовані пізнавальні лекції, бесіди, тематичні виставки із залученням істориків та науковців.

На знак скорботи за померлими в роки голодоморів у Черкасах 24 листопада будуть приспущені державні та прапори міста, крім того, Черкаська міська рада просить обмежити проведення розважальних заходів.

Заходи, які проходитимуть у бібліотеках міста

Про це повідомляють у Черкаській міській раді.

Залиште коментар