Нове обладнання на майже 2 млн гривень закуплено у Христинівській ЦРЛ

Нове обладнання на майже 2 млн гривень закуплено у Христинівській ЦРЛ

За останній час у Христинівській центральній районній лікарні вже неодноразово оновлювали устаткування. Нещодавно в діагностичному кабінеті лікарні встановили новий УЗД апарат та лапароскопічну стійку на майже 2 млн грн, виділених із районного бюджету. У цьому переконався перший заступник голови ОДА Віталій Коваль, який ознайомився з умовами лікувальних закладів Монастирищини та Христинівщини під час робочого візиту. Разом із тамтешніми керівниками він відвідав районні центральні лікарні. Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

Дитяче відділення Христинівської ЦРЛ забезпечено необхідним медобладнанням для новонароджених. Зокрема, придбано для операційного блоку 2 електрокагулятори та 2 електричних відсмоктувачі на понад 400 тис. грн за кошти державного та районного бюджетів.

Перебуваючи в Монастирищенській центральній районній лікарні, Віталій Коваль відвідав лабораторію, неврологічне відділення, ознайомився з матеріально-технічною базою закладу, оглянув палату, оснащену для лікування та реабілітації учасників АТО. Зауважимо, протягом останніх двох років на ремонт та придбання сучасного обладнання тут передбачили близько 3,5 млн грн.

Прочитайте ще:

Залиште коментар