Нові контейнери, бульдозери та роздільне збирання сміття: Черкаський міськвиконком затвердив інвестпрограму “Черкаській службі чистоти”

Нові контейнери, бульдозери та роздільне збирання сміття: Черкаський міськвиконком затвердив інвестпрограму “Черкаській службі чистоти”

Сьогодні виконавчий комітет Черкаської міської ради під головуванням заступника міського голови Ігоря Волошина затвердив інвестиційну програму КП «Черкаська служба чистоти» на період 2020-2025 року.

Згідно з документом, підприємство планує вкласти у розвиток сфери поводження з відходами у місті Черкаси понад 22 млн грн.

«Це кошти, які вдалося заробити підприємству самостійно завдяки тому, що минулого року був підвищений тариф на вивезення твердих побутових відходів, який до цього не підвищувався 10 років поспіль. Тож у міста «ЧСЧ» нічого не просить, натомість жителі отримають більш якісну послугу. Звісно, за умови своєчасної сплати за вивезення сміття», – розповів головний бухгалтер КП «Черкаська служба чистоти» Євген Роговик.

Інвестиційна програма КП «Черкаська служба чистоти» у сфері поводження з побутовими відходами у місті Черкаси на період 2020-2025 роки передбачає:
• оновлення парку контейнерів для збору побутових відходів об`ємом 1,1 м.куб;
• улаштування контейнерних майданчиків для збору відходів у відповідності до діючих санітарних норм та правил;
• оновлення парку сміттєприбиральної техніки;
• безпечне захоронення побутових відходів на діючому полігоні ТПВ.
Серед іншого, планується придбати 200 контейнерів для мешканців приватного сектору, 500 контейнерів для багатоповерхових будинків, побудувати 20 контейнерних майданчиків, придбати автомобіль для миття контейнерів та майданчиків і 2 бульдозерів для розрівнювання та ущільнення ТПВ.

Крім того, «Черкаська служба чистоти» планує придбати контейнери для роздільного збирання побутових відходів. Вони необхідні для виставлення біля багатоповерхових будинків з метою збору максимальної кількості вторинної сировини (ПЕТ пляшки, поліетилен, харчові відходи, папір/картон, метал, скло, лампи/батарейки).

«Я завжди підкреслював, що сильні комунальні підприємства – це запорука успішного комунального господарства в місті. А покращення матеріальної бази «Черкаської служби чистоти» зробить наше місто чистішим. Приємно, що на ці покращення КП не просить коштів у міста, а планує зробити їх власними силами. Зі свого боку, прошу жителів нашого міста своєчасно і в повному обсязі сплачувати за вивезення сміття, адже нині відсоток сплат від населення дещо впав і становить близько 80-90%. Спільними зусиллями зробимо наше місто чистішим та комфортнішим», – говорить Анатолій Бондаренко.

Залиште коментар