Новорічні ялинки та зламане негодою гілля стали в нагоді тваринам Черкаського зоопарку

Новорічні ялинки та зламане негодою гілля стали в нагоді тваринам Черкаського зоопарку

Буревій і снігова стихія, які пронеслись кілька тижнів тому по території Черкащини, завдали багато неприємностей і незручностей. Але далеко не усім. Від цього виграли тварини Черкаського зоопарку, повідомляють на сторінці закладу в ФБ.

Поламані гілки внаслідок стихії стали їм в пригоді для збагачення середовища. Для птахів ряду куроподібні (павичі, фазани, декоративні кури) із хвойних гілок були створені комфортні схованки, а для папуг – присади та матеріал для сточування дзьоба.

Крім того, хвойна щепа – досить вдалий матеріал для підстилки птахам, копитним та іншим тваринам, який має ще й дезінфікуючі властивості.


Для великих хижих ссавців гілки хвойних дерев були застосовані, як укриття та лежанки. Стовбури зламаних дерева встановлювали у вольєрах ссавців у якості декорації. В той же час вони використовуються представниками родини котячих для сточування кігтів.


Для здійснення таких  заходів стали в пригоді навіть невеличкі ялинки та сосни, які лишилися у людей після святкування новорічних свят.

Залиште коментар