Вдвічі активніше правоохоронці Лівобережжя стали боротися зі злочинами, пов’язаними з наркотиками

Вдвічі активніше правоохоронці Лівобережжя стали боротися зі злочинами, пов’язаними з наркотиками

Завдяки вжитим скоординованим заходам правоохоронним органам вдалося знизити рівень злочинності проти життя та здоров’я особи, проти власності, проти безпеки руху та експлуатації транспорту, групою осіб. Також ефективною у 2017 виявилась протидія злочинам у сфері обігу наркотичних засобів, зокрема задокументовано 58 випадків вчинення правопорушень означеної категорії проти 25 у 2016 році, що більш ніж вдвічі більше.

Про це повідомили під час координаційної наради керівників правоохоронних органів Золотоніського, Канівського, Драбівського та Чорнобаївського районів, передає прес-служба Золотоніської місцевої прокуратури.

 

Водночас, прорахунки під час здійснення координаційної діяльності правоохоронних органів з протидії злочинності сприяли збільшенню кількості зареєстрованих злочинів окремої спрямованості, спостерігається збільшення кількості вчинених шахрайств.

 

Негайної активізації потребує робота у сфері попередження та в подальшому розкриття злочинів проти власності, адже зростання вказаних видів правопорушень відбувається в кожному районі.

 

Послаблено роботу правоохоронних органів і на найважливіших та найактуальніших напрямках роботи, вкрай низьким є рівень виявлених злочинів у бюджетній сфері.

 

Незадовільна організація роботи у діяльності слідчих підрозділів відділів поліції по розкриттю кримінальних правопорушень, що в подальшому призводить до зростання залишку нерозкритих злочинів, необґрунтованої тяганини у провадженнях.

 

За підсумками наради розроблено ряд заходів направлених на підвищення ефективності боротьби зі злочинністю, поліпшення координації діяльності правоохоронних органів та усунення зазначених порушень і недоліків у роботі.

Залиште коментар