Новий керівник ЧЕЛУАШу Олексій Мельник розповів як підприємство готується до зими

Новий керівник ЧЕЛУАШу Олексій Мельник розповів як підприємство готується до зими

Солі для посипання доріг під час ожеледиці та снігу в Черкасах вистачить на 4 виїзди максимум. Тому наразі оголошено тендер на 500 тонн солі. До кінця тижня у КП ЧЕЛУАШ буде створено свій тендерний комітет. Про це повідомляє “ВиЧЕрпно”.

Окрім того, новий керівник КП ЧЕЛУАШ Олексій Мельник розповів, що існує проблема і з робочою силою.

“Вже сьогодні направили листа до Центру зайнятості, хочемо укласти договір, щоб вони направляли людей для проведення робіт із благоустрою. Це цікаво нам тим, що Центр зайнятості платить працівникам 50% заробітної плати. Ці вільні руки нам будуть потрібні, як тільки випаде сніг”, — сказав Олексій Мельник.

Техніки також буде недостатньо, якщо місто прибиратимуть тільки силами ЧЕЛУАШу. Це при тому, що на один трактор потрібно по два водії, щоб вони працювали позмінно.

“Окрім того, нам потрібно працювати з нашими комунальними підприємствами, щоб вони теж надавали наявну в них техніку. А основні вулиці ЧЕЛУАШ закриє”, — сказав Олексій Мельник.

КП ЧЕЛУАШ виділили всього 16 млн грн, на залишках залишилось 3,7 млн грн при тому, що це із урахуванням заробітної плати. Плюс є заборгованість за виконані роботи у понад 1 млн грн. Тому, зауважив Мельник, потрібне буде додаткове асигнування.

Окрім того, наразі ведеться щоденне прибирання бульвару Шевченка та всіх зупинок, — зауважив під час наради новий керівник КП ЧЕЛУАШ Олексій Мельник та додав, що зараз не вистачає людей.

Залиште коментар