Обдаровані юні черкащани здобули перемогу на Міжнародному фестивалі-конкурсі

Обдаровані юні черкащани здобули перемогу на Міжнародному фестивалі-конкурсі

Ватутінський театральний колектив «На біс!» під керівництвом Юлії Красільнік здобув 1-ше місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Самоцвіти» (Польща) у категорії театральне мистецтво (старша вікова група). Про це пишуть «Вісті Черкащини».

На польському фестивалі здобули також почесні треті місця єрківчанка Даша Молочева (викладач Ольга Матвійчук, Ватутіне) та хореографічний ансамбль «Цвітень» (Ватутіне) під керівництвом Марії Пересунько.

«Фестиваль проходив у мальовничому польському містечку Красічин на території замку. Ми там перебували 4 дні. Приймали нас тепло, гостинно. Я здобула 3 місце у категорії «естрадний вокал». Учасники всі були дуже сильні. Отримала багато вражень. Їздили на екскурсію до Перемишля», − розповіла Даша Молочева.

Цьогоріч виповнюється 10 років творчої діяльності Юлії Красільнік – талановитого, креативного викладача театрального мистецтва. 8 із них Юлія, як вона сама зауважує, працює у Ватутінському міському Палаці культури. В доробку Юлії та її колективу безліч нагород, грамот, кубків.

Залиште коментар