Об’єднати в один чотири райони Черкащини пропонують канівські депутати

Об’єднати в один чотири райони Черкащини пропонують канівські депутати

На сесії Канівської районної ради пропонують ухвалити звернення до керівництва держави із пропозицією об’єднати чотири райони Черкаської області в один. Про це повідомляє «Інформіст” із посиланням на «Kanos».

Відтак на розгляд районних обранців на черговій сесії планують винести звернення до Кабінету Міністрів України, Комітету Верховної Ради України із питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, Черкаської обласної ради, Черкаської ОДА щодо об’єднання в один район територій Кам’янського, Канівського, Черкаського та Чигиринського районів.

У тексті звернення зазначено, що останнім часом висвітлюється інформація щодо можливого поділу Черкаської області на п’ять районів (повітів): Черкаського, Золотоніського, Смілянського, Звенигородського та Уманського. Відповідна пропозиція базується відповідно до оприлюдненого поділу на госпітальні округи Черкаської області.

«Ми, депутати Канівської районної ради Черкаської області, враховуючи економічний потенціал, історичне значення та географічне розташування, результати останньої наради по обговоренню проекту Закону України «Про порядок утворення, ліквідації районів, встановлення і зміни їх меж», вносимо пропозицію щодо об’єднання в один район територій Кам’янського, Канівського, Черкаського та Чигиринського районів. З метою забезпечення зручності і ефективності роботи всіх бюджетних закладів, у тому числі й закладів охорони здоров’я, під час підготовки остаточного плану поділу Черкаської області, пропонуємо визначити адміністративним центром новоствореного району м. Черкаси», – зазначено у тексті звернення.

Прочитайте ще:

Залиште коментар